ALP

AKTUALNO¦CI
Turniej nr 3
Tyczyn 8.02.2015
SPAR CUP OPEN
8 luty 2015
zapisy i informacje
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
KONTAKT
---------------
3 turniej Tyczyn 8.02.2015
Terminarz Grupa F
Tabela F
Terminarz Grupa G
Tabela G
Baraże
---------------
Finał
Tyczyn 8.02.2015
Terminarz finału
Finał graficznie
Tabela rozstawienia w finale
---------------
Cały terminarz SPAR CUP 2014/2015
GALERIA
---------------
.
Tyczyn 10.01.2015
wyniki Grupa C
Tabela C
wyniki Grupa D
Tabela D
Wyniki Grupa E
Tabela E
Tabela 3 miejsc D-E
Play off
---------------
.
SPAR CUP OPEN 1. - 25.01.2014
Grupa A
Wyniki
Tabela
Grupa B
Wyniki
Tabela
Play off
.
Tyczyn 11.01.2015
Wyniki 2006
Tabela 2006
Wyniki 2004
Tabela 2004
Wyniki 2002
Tabela 2002
Wyniki Masters
Tabela Masters
---------------
SPAR dzieciom 2001
Wyniki
Tabela
.
.
.
Archiwum
SPAR CUP 2013
Wszystkie wyniki
Finał graficznie
Galeria
Wideo
I Turniej - 22.12.2012
SPAR CUP - Grupa A
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa B
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa C
Tabela
Wyniki
II Turniej - 06.01.2013
SPAR CUP - Grupa D
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa E
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa F
Wyniki
Tabela
III Turniej - 26.01.2013
SPAR CUP - Grupa G
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa H
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa I
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Inne tabele
Tabela 3 miejsc A-C
Tabela 3 miejsc D-F
Tabela 3 miejsc G-I
Ranking na finał
Tabela SPAR CUP 2013
Klasyfikacje
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
Wyniki VIII edycja
Wyniki VII edycja
Wyniki VI edycja
Wyniki V edycja
Wyniki IV edycja
Wyniki III edycja
Wyniki II edycja
Wyniki I edycja
.
Hala Sportowa
Dojazd do Hali

2012-12-22 08:00 SPAR Rzeszów - Szok Tyczyn 1-1 --->
2012-12-22 08:20 Media Tel Nowa Dęba - Tomy Więcpol Stobierna 1-2 --->
2012-12-22 08:40 Szok Tyczyn - AFC Guzikówka Z.B.K Krosno 1-4 --->
2012-12-22 09:00 Tomy Więcpol Stobierna - SPAR Rzeszów 1-0 --->
2012-12-22 09:20 Media Tel Nowa Dęba - AFC Guzikówka Z.B.K Krosno 2-2 --->
2012-12-22 09:40 Tomy Więcpol Stobierna - Szok Tyczyn 0-1 --->
2012-12-22 10:00 SPAR Rzeszów - Media Tel Nowa Dęba 0-4 --->
2012-12-22 10:20 AFC Guzikówka Z.B.K Krosno - Tomy Więcpol Stobierna 0-2 --->
2012-12-22 10:40 Szok Tyczyn - Media Tel Nowa Dęba 1-6 --->
2012-12-22 11:00 AFC Guzikówka Z.B.K Krosno - SPAR Rzeszów 2-4 --->
2012-12-22 11:20 Voyager Łużna - MotoCar-MotoQuad Rzeszów 1-0 --->
2012-12-22 11:40 TS Sokół Jasło - Bać-Pol S.A. Rzeszów 1-3 --->
2012-12-22 12:00 MotoCar-MotoQuad Rzeszów - Dekarz Olender Sól 2-4 --->
2012-12-22 12:20 Bać-Pol S.A. Rzeszów - Voyager Łużna 1-4 --->
2012-12-22 12:40 TS Sokół Jasło - Dekarz Olender Sól 2-0 --->
2012-12-22 13:00 Bać-Pol S.A. Rzeszów - MotoCar-MotoQuad Rzeszów 3-0 --->
2012-12-22 13:20 Voyager Łużna - TS Sokół Jasło 0-2 --->
2012-12-22 13:40 Dekarz Olender Sól - Bać-Pol S.A. Rzeszów 5-3 --->
2012-12-22 14:00 MotoCar-MotoQuad Rzeszów - TS Sokół Jasło 1-3 --->
2012-12-22 14:20 Dekarz Olender Sól - Voyager Łużna 6-2 --->
2012-12-22 14:40 RESACO Nowa Dęba - SKP Strażak PSP Rzeszów 2-2 --->
2012-12-22 15:00 Amplus FT Proszowice - OTI-Express Krosno 3-1 --->
2012-12-22 15:20 SKP Strażak PSP Rzeszów - Baster-Pol Rzeszów 2-1 --->
2012-12-22 15:40 OTI-Express Krosno - RESACO Nowa Dęba 0-3 --->
2012-12-22 16:00 Amplus FT Proszowice - Baster-Pol Rzeszów 0-4 --->
2012-12-22 16:20 OTI-Express Krosno - SKP Strażak PSP Rzeszów 0-2 --->
2012-12-22 16:40 RESACO Nowa Dęba - Amplus FT Proszowice 1-1 --->
2012-12-22 17:00 Baster-Pol Rzeszów - OTI-Express Krosno 9-1 --->
2012-12-22 17:20 SKP Strażak PSP Rzeszów - Amplus FT Proszowice 0-1 --->
2012-12-22 17:40 Baster-Pol Rzeszów - RESACO Nowa Dęba 5-1 --->
2012-12-22 18:00 Media Tel Nowa Dęba - Dekarz Olender Sól 2-4 (1-1) --->
2012-12-22 18:30 TS Sokół Jasło - SKP Strażak PSP Rzeszów 1-0 (0-0) --->
2012-12-22 19:00 Baster-Pol Rzeszów - Voyager Łużna 4-2 (2-1) --->
2012-12-22 19:30 Tomy Więcpol Stobierna - Amplus FT Proszowice 1-1 (0-1) k.2-4 --->
2012-12-22 20:00 Dekarz Olender Sól - Baster-Pol Rzeszów 1-3 (1-0) --->
2012-12-22 20:30 TS Sokół Jasło - Amplus FT Proszowice 1-5 (1-1) --->
2012-12-22 21:00 Baster-Pol Rzeszów - Amplus FT Proszowice 3-2 (0-1) --->
2013-01-06 08:00 F.H.U Gawlik Nowy Wi¶nicz - Widmat Bochnia 0-2 --->
2013-01-06 08:20 BSF Bochnia - Inter-Kam Kraków 0-2 --->
2013-01-06 08:40 Widmat Bochnia - Piekarnia Hartabus Sygneczów 1-1 --->
2013-01-06 09:00 Inter-Kam Kraków - F.H.U Gawlik Nowy Wi¶nicz 4-0 --->
2013-01-06 09:20 BSF Bochnia - Piekarnia Hartabus Sygneczów 1-7 --->
2013-01-06 09:40 Inter-Kam Kraków - Widmat Bochnia 2-2 --->
2013-01-06 10:00 F.H.U Gawlik Nowy Wi¶nicz - BSF Bochnia 1-0 --->
2013-01-06 10:20 Piekarnia Hartabus Sygneczów - Inter-Kam Kraków 2-0 --->
2013-01-06 10:40 Widmat Bochnia - BSF Bochnia 2-0 --->
2013-01-06 11:00 Piekarnia Hartabus Sygneczów - F.H.U Gawlik Nowy Wi¶nicz 8-1 --->
2013-01-06 11:20 Red Boys Bochnia - Maximus Kraków 1-0 --->
2013-01-06 11:40 Medicina Daniello Kraków - Aquer Bochnia 6-0 --->
2013-01-06 12:00 Maximus Kraków - Futsal Cana (Słowacja) 5-0 vo --->
2013-01-06 12:20 Aquer Bochnia - Red Boys Bochnia 1-4 --->
2013-01-06 12:40 Medicina Daniello Kraków - Futsal Cana (Słowacja) 5-0 vo --->
2013-01-06 13:00 Aquer Bochnia - Maximus Kraków 0-1 --->
2013-01-06 13:20 Red Boys Bochnia - Medicina Daniello Kraków 0-2 --->
2013-01-06 13:40 Futsal Cana (Słowacja) - Aquer Bochnia 0-5 vo --->
2013-01-06 14:00 Maximus Kraków - Medicina Daniello Kraków 0-1 --->
2013-01-06 14:20 Futsal Cana (Słowacja) - Red Boys Bochnia 0-5 vo --->
2013-01-06 14:40 WSB D±browa Górnicza - J&A Hydralik Bochnia 2-0 --->
2013-01-06 15:00 LAD-BUD Golemki - FC Geca (Słowacja) 5-0 vo --->
2013-01-06 15:20 J&A Hydralik Bochnia - Financity Kraków 3-5 --->
2013-01-06 15:40 FC Geca (Słowacja) - WSB D±browa Górnicza 0-5 vo --->
2013-01-06 16:00 LAD-BUD Golemki - Financity Kraków 1-6 --->
2013-01-06 16:20 FC Geca (Słowacja) - J&A Hydralik Bochnia 0-5 vo --->
2013-01-06 16:40 WSB D±browa Górnicza - LAD-BUD Golemki 5-1 --->
2013-01-06 17:00 Financity Kraków - FC Geca (Słowacja) 5-0 vo --->
2013-01-06 17:20 J&A Hydralik Bochnia - LAD-BUD Golemki 3-3 --->
2013-01-06 17:40 Financity Kraków - WSB D±browa Górnicza 2-1 --->
2013-01-06 18:00 Widmat Bochnia - Red Boys Bochnia 2-2 (0-0) k.4-2 --->
2013-01-06 18:30 Medicina Daniello Kraków - Inter-Kam Kraków 1-1 (0-0) k.4-5 --->
2013-01-06 19:00 Financity Kraków - Maximus Kraków 5-2 (1-2) --->
2013-01-06 19:30 Piekarnia Hartabus Sygneczów - WSB D±browa Górnicza 5-2 (3-2) --->
2013-01-06 20:00 Widmat Bochnia - Financity Kraków 2-4 (0-1) --->
2013-01-06 20:30 Inter-Kam Kraków - Piekarnia Hartabus Sygneczów 1-1 (1-1) k.3-1 --->
2013-01-06 21:00 Financity Kraków - Inter-Kam Kraków 5-0 (3-0) --->
2013-01-26 08:00 Projektant Rzeszów - Polonia Rzeszów 0-2 --->
2013-01-26 08:20 Vianor Krosno - Projekt Futsal Dębica 0-2 --->
2013-01-26 08:40 Polonia Rzeszów - Góral Tryńcza 0-0 --->
2013-01-26 09:00 Projekt Futsal Dębica - Projektant Rzeszów 2-0 --->
2013-01-26 09:20 Vianor Krosno - Góral Tryńcza 3-3 --->
2013-01-26 09:40 Projekt Futsal Dębica - Polonia Rzeszów 1-0 --->
2013-01-26 10:00 Projektant Rzeszów - Vianor Krosno 0-1 --->
2013-01-26 10:20 Góral Tryńcza - Projekt Futsal Dębica 1-2 --->
2013-01-26 10:40 Polonia Rzeszów - Vianor Krosno 4-3 --->
2013-01-26 11:00 Góral Tryńcza - Projektant Rzeszów 4-0 --->
2013-01-26 11:20 RKS CHUWDU Krosno - ŁST-Orlew Krosno 2-0 --->
2013-01-26 11:40 KS Emeryci Rzeszów - PanoramaGSM Tarnów 1-3 --->
2013-01-26 12:00 ŁST-Orlew Krosno - Smakosze Kraków 0-3 --->
2013-01-26 12:20 PanoramaGSM Tarnów - RKS CHUWDU Krosno 4-2 --->
2013-01-26 12:40 KS Emeryci Rzeszów - Smakosze Kraków 2-2 --->
2013-01-26 13:00 PanoramaGSM Tarnów - ŁST-Orlew Krosno 5-0 --->
2013-01-26 13:20 RKS CHUWDU Krosno - KS Emeryci Rzeszów 3-2 --->
2013-01-26 13:40 Smakosze Kraków - PanoramaGSM Tarnów 0-1 --->
2013-01-26 14:00 ŁST-Orlew Krosno - KS Emeryci Rzeszów 5-2 --->
2013-01-26 14:20 Smakosze Kraków - RKS CHUWDU Krosno 2-0 --->
2013-01-26 14:40 Gingers Kraków - F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów 2-1 --->
2013-01-26 15:00 OPNET Opatów - Sklepy-S Krosno 2-1 --->
2013-01-26 15:20 F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów - Wirex Będzin 1-7 --->
2013-01-26 15:40 Sklepy-S Krosno - Gingers Kraków 3-0 --->
2013-01-26 16:00 OPNET Opatów - Wirex Będzin 2-1 --->
2013-01-26 16:20 Sklepy-S Krosno - F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów 5-1 --->
2013-01-26 16:40 Gingers Kraków - OPNET Opatów 0-4 --->
2013-01-26 17:00 Wirex Będzin - Sklepy-S Krosno 2-0 --->
2013-01-26 17:20 F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów - OPNET Opatów 0-6 --->
2013-01-26 17:40 Wirex Będzin - Gingers Kraków 4-0 --->
2013-01-26 18:00 Polonia Rzeszów - Smakosze Kraków 4-0 (0-0) --->
2013-01-26 18:30 PanoramaGSM Tarnów - Sklepy-S Krosno 3-2 (2-0) --->
2013-01-26 19:00 OPNET Opatów - RKS CHUWDU Krosno 3-0 (2-0) --->
2013-01-26 19:30 Projekt Futsal Dębica - Wirex Będzin 0-0 (0-0) k.2-4 --->
2013-01-26 20:00 Polonia Rzeszów - OPNET Opatów 0-0 (0-0) k.5-6 --->
2013-01-26 20:30 PanoramaGSM Tarnów - Wirex Będzin 1-3 (0-1) --->
2013-01-26 21:00 OPNET Opatów - Wirex Będzin 1-3 (0-2) --->
2013-01-27 09:00 Wirex Będzin - Inter-Kam Kraków 3-0 (0-0) --->
2013-01-27 09:30 Baster-Pol Rzeszów - Bać-Pol S.A. Rzeszów 3-0 (0-1) --->
2013-01-27 10:00 OPNET Opatów - Amplus FT Proszowice 1-4 (0-3) --->
2013-01-27 10:30 Financity Kraków - SPAR Rzeszów 3-0 (1-0) --->
2013-01-27 11:00 Wirex Będzin - Baster-Pol Rzeszów 0-1 (0-1) --->
2013-01-27 11:30 Inter-Kam Kraków - Bać-Pol S.A. Rzeszów 2-0 (0-0) --->
2013-01-27 12:00 Amplus FT Proszowice - Financity Kraków 1-4 (0-1) --->
2013-01-27 12:30 OPNET Opatów - SPAR Rzeszów 2-1 (0-0) --->
2013-01-27 13:00 Inter-Kam Kraków - Amplus FT Proszowice 4-1 (2-1) --->
2013-01-27 13:30 OPNET Opatów - Wirex Będzin 3-2 (0-1) --->
2013-01-27 14:00 Baster-Pol Rzeszów - Inter-Kam Kraków 0-4 (0-0) --->
2013-01-27 14:30 Financity Kraków - OPNET Opatów 6-1 (2-0) --->
2013-01-27 15:00 Baster-Pol Rzeszów - OPNET Opatów 5-1 (0-0) --->
2013-01-27 15:30 Inter-Kam Kraków - Financity Kraków 0-3 (0-0) --->

Przepisy gry futsal Zmiany w przepisach w 2014r.
Żadna czę¶ć serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek