ALP

AKTUALNOŚCI
Turniej nr 3
Tyczyn 8.02.2015
SPAR CUP OPEN
8 luty 2015
zapisy i informacje
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
KONTAKT
---------------
3 turniej Tyczyn 8.02.2015
Terminarz Grupa F
Tabela F
Terminarz Grupa G
Tabela G
Baraże
---------------
Finał
Tyczyn 8.02.2015
Terminarz finału
Finał graficznie
Tabela rozstawienia w finale
---------------
Cały terminarz SPAR CUP 2014/2015
GALERIA
---------------
.
Tyczyn 10.01.2015
wyniki Grupa C
Tabela C
wyniki Grupa D
Tabela D
Wyniki Grupa E
Tabela E
Tabela 3 miejsc D-E
Play off
---------------
.
SPAR CUP OPEN 1. - 25.01.2014
Grupa A
Wyniki
Tabela
Grupa B
Wyniki
Tabela
Play off
.
Tyczyn 11.01.2015
Wyniki 2006
Tabela 2006
Wyniki 2004
Tabela 2004
Wyniki 2002
Tabela 2002
Wyniki Masters
Tabela Masters
---------------
SPAR dzieciom 2001
Wyniki
Tabela
.
.
.
Archiwum
SPAR CUP 2013
Wszystkie wyniki
Finał graficznie
Galeria
Wideo
I Turniej - 22.12.2012
SPAR CUP - Grupa A
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa B
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa C
Tabela
Wyniki
II Turniej - 06.01.2013
SPAR CUP - Grupa D
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa E
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa F
Wyniki
Tabela
III Turniej - 26.01.2013
SPAR CUP - Grupa G
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa H
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa I
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Inne tabele
Tabela 3 miejsc A-C
Tabela 3 miejsc D-F
Tabela 3 miejsc G-I
Ranking na finał
Tabela SPAR CUP 2013
Klasyfikacje
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
Wyniki VIII edycja
Wyniki VII edycja
Wyniki VI edycja
Wyniki V edycja
Wyniki IV edycja
Wyniki III edycja
Wyniki II edycja
Wyniki I edycja
.
Hala Sportowa
Dojazd do Hali

2005-01-08 12:00 LU Polska Rzeszów - Heiro.pl Rzeszów 4-1 (2-0) --->
2005-01-08 12:30 Tablitek Rzeszów - A.M. Trans Przemyśl 1-0 (1-0) --->
2005-01-08 13:00 Heiro.pl Rzeszów - Sanford CD-SHOP Krosno 0-3 (0-2) --->
2005-01-08 13:30 A.M. Trans Przemyśl - Solidarność Glinik Gorlice 1-3 (0-0) --->
2005-01-08 14:00 Sanford CD-SHOP Krosno - LU Polska Rzeszów 1-3 (1-0) --->
2005-01-08 14:30 Solidarność Glinik Gorlice - Tablitek Rzeszów 1-1 (1-0) --->
2005-01-08 15:00 Bać-Pol Rzeszów - Trzebownisko . 2-1 (2-1) --->
2005-01-08 15:30 Dawid Rzeszów - Sklepy - S Krosno 7-0 (4-0) --->
2005-01-08 16:00 Trzebownisko . - Izolex Koszyce 0-10 (0-4) --->
2005-01-08 16:30 Sklepy - S Krosno - Gatta Zduńska Wola 0-4 (0-2) --->
2005-01-08 17:00 Izolex Koszyce - Bać-Pol Rzeszów 6-1 (1-0) --->
2005-01-08 17:30 Gatta Zduńska Wola - Dawid Rzeszów 1-1 (0-0) --->
2005-01-08 18:00 LU Polska Rzeszów - Tablitek Rzeszów 1-1 (1-1) k.5-3 --->
2005-01-08 18:30 Izolex Koszyce - Sanford CD-SHOP Krosno 1-1 (0-0) k.4-2 --->
2005-01-08 19:00 Solidarność Glinik Gorlice - Gatta Zduńska Wola 1-4 (1-1) --->
2005-01-08 19:30 Dawid Rzeszów - Bać-Pol Rzeszów 2-2 (1-2) k.3-1 --->
2005-01-09 09:00 Rysiel-LukPol Rzeszów - OPP Zaczernie 2-5 (0-3) --->
2005-01-09 09:30 CJ Blok Rzeszów - Tequila Pub Krosno 3-1 (2-0) --->
2005-01-09 10:00 OPP Zaczernie - Grawiton Kraków 1-2 (0-2) --->
2005-01-09 10:30 Tequila Pub Krosno - Kupczyk Kraków 1-3 (0-1) --->
2005-01-09 11:00 Grawiton Kraków - Rysiel-LukPol Rzeszów 4-3 (1-2) --->
2005-01-09 11:30 Kupczyk Kraków - CJ Blok Rzeszów 4-3 (2-1) --->
2005-01-09 12:00 Czarny Kot Rzeszów - Internacional Koszyce 2-0 (1-0) --->
2005-01-09 12:30 Strug SZiK Tyczyn - Old Boys Geca 2-1 (1-0) --->
2005-01-09 13:00 Internacional Koszyce - ZIS Gaszyńscy Kraków 0-2 (0-0) --->
2005-01-09 13:30 Old Boys Geca - Rolep-Sport Sękowa 0-3 (0-2) --->
2005-01-09 14:00 ZIS Gaszyńscy Kraków - Czarny Kot Rzeszów 5-2 (2-1) --->
2005-01-09 14:30 Rolep-Sport Sękowa - Strug SZiK Tyczyn 1-2 (0-2) --->
2005-01-09 15:00 Grawiton Kraków - CJ Blok Rzeszów 3-6 (1-4) --->
2005-01-09 15:30 ZIS Gaszyńscy Kraków - OPP Zaczernie 6-4 (3-1) --->
2005-01-09 16:00 Kupczyk Kraków - Rolep-Sport Sękowa 5-3 (2-1) --->
2005-01-09 16:30 Strug SZiK Tyczyn - Czarny Kot Rzeszów 2-4 (1-0) --->
2005-01-09 17:00 Izolex Koszyce - Gatta Zduńska Wola 3-0 (0-0) --->
2005-01-09 17:30 LU Polska Rzeszów - Dawid Rzeszów 0-1 (0-0) --->
2005-01-09 18:00 ZIS Gaszyńscy Kraków - Kupczyk Kraków 1-6 (0-2) --->
2005-01-09 18:30 CJ Blok Rzeszów - Czarny Kot Rzeszów 1-2 (0-0) --->
2005-01-09 19:00 Izolex Koszyce - Kupczyk Kraków 2-0 (0-0) --->
2005-01-09 19:30 Dawid Rzeszów - Czarny Kot Rzeszów 8-1 (4-0) --->
2005-01-09 20:00 Izolex Koszyce - Dawid Rzeszów 2-0 (1-0) --->

Przepisy gry futsal Zmiany w przepisach w 2014r.
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek