ALP

AKTUALNOŚCI
Turniej nr 3
Tyczyn 8.02.2015
SPAR CUP OPEN
8 luty 2015
zapisy i informacje
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
KONTAKT
---------------
3 turniej Tyczyn 8.02.2015
Terminarz Grupa F
Tabela F
Terminarz Grupa G
Tabela G
Baraże
---------------
Finał
Tyczyn 8.02.2015
Terminarz finału
Finał graficznie
Tabela rozstawienia w finale
---------------
Cały terminarz SPAR CUP 2014/2015
GALERIA
---------------
.
Tyczyn 10.01.2015
wyniki Grupa C
Tabela C
wyniki Grupa D
Tabela D
Wyniki Grupa E
Tabela E
Tabela 3 miejsc D-E
Play off
---------------
.
SPAR CUP OPEN 1. - 25.01.2014
Grupa A
Wyniki
Tabela
Grupa B
Wyniki
Tabela
Play off
.
Tyczyn 11.01.2015
Wyniki 2006
Tabela 2006
Wyniki 2004
Tabela 2004
Wyniki 2002
Tabela 2002
Wyniki Masters
Tabela Masters
---------------
SPAR dzieciom 2001
Wyniki
Tabela
.
.
.
Archiwum
SPAR CUP 2013
Wszystkie wyniki
Finał graficznie
Galeria
Wideo
I Turniej - 22.12.2012
SPAR CUP - Grupa A
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa B
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa C
Tabela
Wyniki
II Turniej - 06.01.2013
SPAR CUP - Grupa D
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa E
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa F
Wyniki
Tabela
III Turniej - 26.01.2013
SPAR CUP - Grupa G
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa H
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa I
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Inne tabele
Tabela 3 miejsc A-C
Tabela 3 miejsc D-F
Tabela 3 miejsc G-I
Ranking na finał
Tabela SPAR CUP 2013
Klasyfikacje
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
Wyniki VIII edycja
Wyniki VII edycja
Wyniki VI edycja
Wyniki V edycja
Wyniki IV edycja
Wyniki III edycja
Wyniki II edycja
Wyniki I edycja
.
Hala Sportowa
Dojazd do Hali

nazwisko imię punkty
Dąbrowski Robert (Financity Kraków) 157
Moszumanski Krzysztof (Inter-Kam Kraków) 97
Brogowski Marcin (Baster-Pol Rzeszów) 91
Jasiński Mikołaj (OPNET Opatów) 87
Albingier Tomasz (Dekarz Olender Sól) 84
Palczewski Szymon (Wirex Będzin) 84
Grzesiak Tomasz (Inter-Kam Kraków) 76
Reiman Wojciech (Baster-Pol Rzeszów) 65
Filipczak Krzysztof (Financity Kraków) 64
Przeniosło Adam (Amplus FT Proszowice) 63
Fedan Sebastian (TS Sokół Jasło) 60
Kawa Tomasz (Medicina Daniello Kraków) 60
Zawartka Dominik (Amplus FT Proszowice) 55
Kupiec Kamil (Inter-Kam Kraków) 53
Bekierski Grzegorz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 52
Cebula Konrad (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 52
Świerkowski Michał (Wirex Będzin) 51
Wybraniec Witold (Polonia Rzeszów) 50
Marynowski Marcin (Voyager Łużna) 49
Marut Tomasz (Widmat Bochnia) 48
Walat Tomasz (Baster-Pol Rzeszów) 46
Nizioł Maciej (Tomy Więcpol Stobierna) 42
Florek Robert (SKP Strażak PSP Rzeszów) 40
Jaśkiewicz Michał (SPAR Rzeszów) 40
Skowron Rafał (Wirex Będzin) 40
Przeniosło Tomasz (Amplus FT Proszowice) 39
Wasik Marcin (OPNET Opatów) 39
Baryczna Tomasz (Projekt Futsal Dębica) 38
Buda Tomasz (SKP Strażak PSP Rzeszów) 38
Haber Marek (Polonia Rzeszów) 37
Jankowski Filip (OPNET Opatów) 37
Powroźnik Piotr (Financity Kraków) 37
Sikorski Dawid (PanoramaGSM Tarnów) 37
Kamiński Michał (OPNET Opatów) 36
Brudek Wojciech (Polonia Rzeszów) 35
Kmiecik Kamil (Wirex Będzin) 35
Milanowski Łukasz (Media Tel Nowa Dęba) 35
Krupa Michał (Vianor Krosno) 34
Kukulski Piotr (Baster-Pol Rzeszów) 34
Sienko Paweł (Baster-Pol Rzeszów) 34
Dudek Arnold (OPNET Opatów) 33
Frankowski Paweł (Smakosze Kraków) 33
Skarbek Krzysztof (Projekt Futsal Dębica) 33
Szymański Krzysztof (Tomy Więcpol Stobierna) 33
Kwaśny Witold (Polonia Rzeszów) 30
Stelmach Tomasz (Dekarz Olender Sól) 30
Świątek Damian (PanoramaGSM Tarnów) 30
Anton Jerzy (Inter-Kam Kraków) 29
Bażela Łukasz (Medicina Daniello Kraków) 29
Górka Cezary (Maximus Kraków) 29
Mikulski Jakub (Widmat Bochnia) 29
Chudy Marcin (J&A Hydralik Bochnia) 28
Jelonkiewicz Wojciech (Amplus FT Proszowice) 28
Cieśla Tomasz (Red Boys Bochnia) 27
Gwazdacz Dawid (Szok Tyczyn) 27
Kapusta Piotr (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 27
Nowak Łukasz (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 27
Włodarski Marcin (Sklepy-S Krosno) 27
Gruszka Marcin (PanoramaGSM Tarnów) 26
Skwarczyński Damian (Gingers Kraków) 26
Biały Wojciech (Vianor Krosno) 25
Grzebień Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 25
Jurczak Mateusz (Baster-Pol Rzeszów) 25
Kiczyński Patryk (WSB Dąbrowa Górnicza) 25
Latusek Łukasz (TS Sokół Jasło) 25
Lech Maciej (Góral Tryńcza) 25
Buczek Jakub (Widmat Bochnia) 24
Burak Adrian (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 24
Klesiewicz Mateusz (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 24
Korab Krzysztof (Polonia Rzeszów) 24
Pulnar Łukasz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 24
Taraszkowski Patryk (Wirex Będzin) 24
Karwowski Michael (Szok Tyczyn) 23
Maciejowski Tomasz (ŁST-Orlew Krosno) 23
Nawrocki Szymon (RKS CHUWDU Krosno) 21
Adamczyk Paweł (RESACO Nowa Dęba) 20
Skała Damian (Tomy Więcpol Stobierna) 20
Syguła Piotr (Projekt Futsal Dębica) 20
Wdowik Tomasz (WSB Dąbrowa Górnicza) 20
Cybula Piotr (OPNET Opatów) 19
Jurczak Sławomir (Sklepy-S Krosno) 19
Przeniosło Maciej (Amplus FT Proszowice) 19
Sikorski Jakub (PanoramaGSM Tarnów) 19
Szelc Artur (Sklepy-S Krosno) 19
Wróbel Konrad (PanoramaGSM Tarnów) 19
Guzik Wojciech (RKS CHUWDU Krosno) 18
Wojtas Tomasz (Góral Tryńcza) 18
Jarosz Tomasz (WSB Dąbrowa Górnicza) 17
Oraczewski Patryk (Amplus FT Proszowice) 17
Płonka Tomasz (TS Sokół Jasło) 17
Rożnowski Łukasz (Media Tel Nowa Dęba) 17
Skrzypek Sebastian (Dekarz Olender Sól) 17
Szymanowski Łukasz (Financity Kraków) 17
Jurczak Grzegorz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 16
Kolasiński Tomasz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 16
Nocoń Łukasz (Financity Kraków) 16
Polak Klaudiusz (SPAR Rzeszów) 16
Zięba Grzegorz (OPNET Opatów) 16
Jędryas Damian (Baster-Pol Rzeszów) 15
Obierak Piotr (OPNET Opatów) 15
Paszek Andrzej (SKP Strażak PSP Rzeszów) 15
Pelczarski Antoni (Sklepy-S Krosno) 15
Pietras Łukasz (Amplus FT Proszowice) 15
Zagata Paweł (Red Boys Bochnia) 15
Zając Krzysztof (Financity Kraków) 15
Cetnarski Jakub (Projekt Futsal Dębica) 14
Chmiel Mateusz (Projekt Futsal Dębica) 14
Łażeński Rafał (Voyager Łużna) 14
Plewa Mariusz (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 14
Zygmunt Marcin (OPNET Opatów) 14
Domoń Marcin (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 13
Duda Sławomir (WSB Dąbrowa Górnicza) 13
Gefert Jacek (OTI-Express Krosno) 13
Juszczyk Jakub (WSB Dąbrowa Górnicza) 13
Kaczmarczyk Marcin (Widmat Bochnia) 13
Kozieł Tomasz (Financity Kraków) 13
Krawczyk Piotr (Media Tel Nowa Dęba) 13
Maca Łukasz (Baster-Pol Rzeszów) 13
Makoś Artur (Vianor Krosno) 13
Sarzyński Robert (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 13
Tesznar Tomasz (SKP Strażak PSP Rzeszów) 13
Zapała Piotr (Gingers Kraków) 13
Bukalski Daniel (Medicina Daniello Kraków) 12
Dawidziak Marcin (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 12
Diektiarenko Tomasz (Media Tel Nowa Dęba) 12
Gałązka Dariusz (BSF Bochnia) 12
Kusiak Arkadiusz (Dekarz Olender Sól) 12
Pulak Mateusz (Widmat Bochnia) 12
Rzeźnik Paweł (TS Sokół Jasło) 12
Wilkoń Tomasz (SPAR Rzeszów) 12
Wiśniewski Adrian (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 12
Wiśniewski Paweł (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 12
Cempa Michał (Red Boys Bochnia) 11
Chmiel Michał (Projektant Rzeszów) 11
Lada Michał (LAD-BUD Golemki) 11
Marut Marcin (Red Boys Bochnia) 11
Micał Maciej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 11
Przybycień Dawid (LAD-BUD Golemki) 11
Gąsiorowski Dariusz (RESACO Nowa Dęba) 10
Koszela Norbert (ŁST-Orlew Krosno) 10
Łukasik Artur (Dekarz Olender Sól) 10
Mirek Krzysztof (Góral Tryńcza) 10
Piętka Radosław (Wirex Będzin) 10
Rożnowski Mariusz (RESACO Nowa Dęba) 10
Skała Andrzej (KS Emeryci Rzeszów) 10
Szaporów Łukasz (Amplus FT Proszowice) 10
Tesznar Dawid (SKP Strażak PSP Rzeszów) 10
Urban Grzegorz (KS Emeryci Rzeszów) 10
Żołna Maciej (Vianor Krosno) 10
Brocki Sebastian (Tomy Więcpol Stobierna) 9
Gilski Marek (Smakosze Kraków) 9
Góra Dawid (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 9
Górka Tomasz (Maximus Kraków) 9
Kaczmarczyk Mateusz (Widmat Bochnia) 9
Kawa Andrzej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 9
Kłeczek Sebastian (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 9
Kwaśny Kamil (Smakosze Kraków) 9
Mikos Bartosz (TS Sokół Jasło) 9
Opoń Norbert (Tomy Więcpol Stobierna) 9
Pałka Stanisław (Maximus Kraków) 9
Pędrak Łukasz (Projekt Futsal Dębica) 9
Pyla Paweł (Smakosze Kraków) 9
Szczerba Arkadiusz (PanoramaGSM Tarnów) 9
Warzocha Tomasz (Media Tel Nowa Dęba) 9
Żabiński Adrian (Polonia Rzeszów) 9
Bać Bartłomiej (Projektant Rzeszów) 8
Bańka Artur (Baster-Pol Rzeszów) 8
Bielach Tomasz (Medicina Daniello Kraków) 8
Błotni Andrzej (SKP Strażak PSP Rzeszów) 8
Bucki Piotr (Amplus FT Proszowice) 8
Cempa Maciej (Red Boys Bochnia) 8
Czerkowicz Jacek (TS Sokół Jasło) 8
Demus Aleksander (Projektant Rzeszów) 8
Fanderowski Filip (Maximus Kraków) 8
Ferenc Dominik (Szok Tyczyn) 8
Gębarowski Krystian (Vianor Krosno) 8
Kokoszka Piotr (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 8
Kotrych Arkadiusz (RESACO Nowa Dęba) 8
Lewiński Arkadiusz (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 8
Migas Janusz (J&A Hydralik Bochnia) 8
Osiniak Jakub (SPAR Rzeszów) 8
Ostrowski Bartłomiej (Góral Tryńcza) 8
Pachacz Krzysztof (Inter-Kam Kraków) 8
Pietluch Krzysztof (Góral Tryńcza) 8
Rybka Łukasz (J&A Hydralik Bochnia) 8
Sendecki Sławomir (SPAR Rzeszów) 8
Sikorski Michał (Projekt Futsal Dębica) 8
Ślączka Witold (Szok Tyczyn) 8
Szewczyk Kamil (J&A Hydralik Bochnia) 8
Wójcikowski Bartosz (Maximus Kraków) 8
Bać Leszek (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 7
Bazantkiewicz Rafał (OTI-Express Krosno) 7
Bielawski Rafał (Wirex Będzin) 7
Drewniak Piotr (Gingers Kraków) 7
Kasprzyk Szczepan (BSF Bochnia) 7
Kuczma Piotr (Projektant Rzeszów) 7
Mikulski Artur (BSF Bochnia) 7
Nawrot Mariusz (Medicina Daniello Kraków) 7
Pabis Bogdan (Voyager Łużna) 7
Pączek Dawid (BSF Bochnia) 7
Patyk Kamil (Aquer Bochnia) 7
Pierścionek Michał (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 7
Rachwał Kamil (ŁST-Orlew Krosno) 7
Sekuła Kamil (Media Tel Nowa Dęba) 7
Truś Kamil (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 7
Wojnar Łukasz (ŁST-Orlew Krosno) 7
Zając Michał (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 7
Augustyn Grzegorz (Smakosze Kraków) 6
Cieśla Mateusz (RKS CHUWDU Krosno) 6
Gałuszka Dawid (RKS CHUWDU Krosno) 6
Krasny Marcin (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 6
Macek Robert (RKS CHUWDU Krosno) 6
Pelczar Wojciech (OTI-Express Krosno) 6
Rogala Mariusz (RKS CHUWDU Krosno) 6
Tesznar Marcin (OTI-Express Krosno) 6
Trawka Radosław (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 6
Trólka Konrad (Gingers Kraków) 6
Waliłko Jakub (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 6
Wojewoda Tomasz (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 6
Wojtuń Paweł (ŁST-Orlew Krosno) 6
Drzystek Bartosz (Góral Tryńcza) 5
Dudek Wojciech (RESACO Nowa Dęba) 5
Dudziak Andrzej (Media Tel Nowa Dęba) 5
Jurek Piotr (Medicina Daniello Kraków) 5
Kostecki Stanisław (Vianor Krosno) 5
Kusiak Łukasz (Dekarz Olender Sól) 5
Rząca Paweł (Voyager Łużna) 5
Serafin Kamil (RESACO Nowa Dęba) 5
Socha Wojciech (Amplus FT Proszowice) 5
Szlege Bartłomiej (RESACO Nowa Dęba) 5
Tworzydło Maciej (Góral Tryńcza) 5
Woś Rafał (Tomy Więcpol Stobierna) 5
Bednarz Mariusz (Aquer Bochnia) 4
Cygan Bartłomiej (LAD-BUD Golemki) 4
Drożdż Konrad (Voyager Łużna) 4
Dworak Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 4
Fasuga Łukasz (Widmat Bochnia) 4
Gądela Grzegorz (Sklepy-S Krosno) 4
Jaszczyński Adrian (Red Boys Bochnia) 4
Jędrzejczyk Paweł (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 4
Jurek Krzysztof (Medicina Daniello Kraków) 4
Kaczmarczyk Michał (Widmat Bochnia) 4
Kadłubkiewicz Artur (SPAR Rzeszów) 4
Karpiński Dawid (WSB Dąbrowa Górnicza) 4
Kojder Adam (Projektant Rzeszów) 4
Korta Tomasz (Aquer Bochnia) 4
Kosiba Piotr (TS Sokół Jasło) 4
Kostuch Piotr (BSF Bochnia) 4
Kromka Mateusz (Maximus Kraków) 4
Krużel Bartłomiej (PanoramaGSM Tarnów) 4
Leś Mariusz (Szok Tyczyn) 4
Limberger Adrian (Vianor Krosno) 4
Lis Sławomir (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 4
Mazur Krzysztof (Widmat Bochnia) 4
Mocha Krzysztof (SPAR Rzeszów) 4
Panek Jacek (J&A Hydralik Bochnia) 4
Panek Łukasz (BSF Bochnia) 4
Pasternak Krzysztof (SPAR Rzeszów) 4
Pizło Tomasz (Projektant Rzeszów) 4
Pszczoła Maciej (Maximus Kraków) 4
Rodzaj Artur (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 4
Skubel Paweł (LAD-BUD Golemki) 4
Sularz Kamil (Wirex Będzin) 4
Szuber Daniel (OTI-Express Krosno) 4
Wąsik Dawid (Voyager Łużna) 4
Wrona Dawid (Amplus FT Proszowice) 4
Żywiec Marcin (Sklepy-S Krosno) 4
Blicharz Tomasz (Dekarz Olender Sól) 3
Horodeński Kacper (RESACO Nowa Dęba) 3
Krynicki Bartłomiej (Voyager Łużna) 3
Kukla Dominik (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 3
Kula Bogdan (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 3
Kurosz Grzegorz (Baster-Pol Rzeszów) 3
Kurpiel Jarosław (Smakosze Kraków) 3
Kurzdym Marcin (Medicina Daniello Kraków) 3
Liszka Andrzej (Aquer Bochnia) 3
Majda Mateusz (Szok Tyczyn) 3
Malesa Damian (Projektant Rzeszów) 3
Nowak Piotr (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 3
Pyla Piotr (Gingers Kraków) 3
Rec Łukasz (ŁST-Orlew Krosno) 3
Rogala Kamil (RKS CHUWDU Krosno) 3
Romański Dariusz (Aquer Bochnia) 3
Romański Zbigniew (Aquer Bochnia) 3
Sitek Dawid (Szok Tyczyn) 3
Stefaniak Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 3
Stręczek Tomasz (KS Emeryci Rzeszów) 3
Szymański Krzysztof (ŁST-Orlew Krosno) 3
Tabaka Paweł (LAD-BUD Golemki) 3
Wiecheta Michał (Gingers Kraków) 3
Wiśniewski Mateusz (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 3
Wójtowicz Igor (Polonia Rzeszów) 3
Zagiel Damian (Aquer Bochnia) 3
Zelek Jakub (Aquer Bochnia) 3

Przepisy gry futsal Zmiany w przepisach w 2014r.
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek