ALP

AKTUALNOŚCI
Turniej nr 3
Tyczyn 8.02.2015
SPAR CUP OPEN
8 luty 2015
zapisy i informacje
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
KONTAKT
---------------
3 turniej Tyczyn 8.02.2015
Terminarz Grupa F
Tabela F
Terminarz Grupa G
Tabela G
Baraże
---------------
Finał
Tyczyn 8.02.2015
Terminarz finału
Finał graficznie
Tabela rozstawienia w finale
---------------
Cały terminarz SPAR CUP 2014/2015
GALERIA
---------------
.
Tyczyn 10.01.2015
wyniki Grupa C
Tabela C
wyniki Grupa D
Tabela D
Wyniki Grupa E
Tabela E
Tabela 3 miejsc D-E
Play off
---------------
.
SPAR CUP OPEN 1. - 25.01.2014
Grupa A
Wyniki
Tabela
Grupa B
Wyniki
Tabela
Play off
.
Tyczyn 11.01.2015
Wyniki 2006
Tabela 2006
Wyniki 2004
Tabela 2004
Wyniki 2002
Tabela 2002
Wyniki Masters
Tabela Masters
---------------
SPAR dzieciom 2001
Wyniki
Tabela
.
.
.
Archiwum
SPAR CUP 2013
Wszystkie wyniki
Finał graficznie
Galeria
Wideo
I Turniej - 22.12.2012
SPAR CUP - Grupa A
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa B
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa C
Tabela
Wyniki
II Turniej - 06.01.2013
SPAR CUP - Grupa D
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa E
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa F
Wyniki
Tabela
III Turniej - 26.01.2013
SPAR CUP - Grupa G
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa H
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Grupa I
Wyniki
Tabela
SPAR CUP - Inne tabele
Tabela 3 miejsc A-C
Tabela 3 miejsc D-F
Tabela 3 miejsc G-I
Ranking na finał
Tabela SPAR CUP 2013
Klasyfikacje
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
Wyniki VIII edycja
Wyniki VII edycja
Wyniki VI edycja
Wyniki V edycja
Wyniki IV edycja
Wyniki III edycja
Wyniki II edycja
Wyniki I edycja
.
Hala Sportowa
Dojazd do Hali

nazwisko imię bramki
Dąbrowski Robert (Financity Kraków) 17
Grzesiak Tomasz (Inter-Kam Kraków) 11
Brogowski Marcin (Baster-Pol Rzeszów) 8
Sienko Paweł (Baster-Pol Rzeszów) 8
Świerkowski Michał (Wirex Będzin) 8
Walat Tomasz (Baster-Pol Rzeszów) 8
Wasik Marcin (OPNET Opatów) 8
Kozieł Tomasz (Financity Kraków) 7
Kupiec Kamil (Inter-Kam Kraków) 7
Nocoń Łukasz (Financity Kraków) 7
Albingier Tomasz (Dekarz Olender Sól) 6
Fedan Sebastian (TS Sokół Jasło) 6
Kawa Tomasz (Medicina Daniello Kraków) 6
Reiman Wojciech (Baster-Pol Rzeszów) 6
Adamczyk Paweł (RESACO Nowa Dęba) 5
Jasiński Mikołaj (OPNET Opatów) 5
Kapusta Piotr (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 5
Kmiecik Kamil (Wirex Będzin) 5
Krupa Michał (Vianor Krosno) 5
Nowak Łukasz (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 5
Przeniosło Adam (Amplus FT Proszowice) 5
Przeniosło Tomasz (Amplus FT Proszowice) 5
Rożnowski Łukasz (Media Tel Nowa Dęba) 5
Stelmach Tomasz (Dekarz Olender Sól) 5
Świątek Damian (PanoramaGSM Tarnów) 5
Szymanowski Łukasz (Financity Kraków) 5
Włodarski Marcin (Sklepy-S Krosno) 5
Wróbel Konrad (PanoramaGSM Tarnów) 5
Wybraniec Witold (Polonia Rzeszów) 5
Bekierski Grzegorz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 4
Cebula Konrad (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 4
Cybula Piotr (OPNET Opatów) 4
Florek Robert (SKP Strażak PSP Rzeszów) 4
Grzebień Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 4
Lewiński Arkadiusz (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 4
Marynowski Marcin (Voyager Łużna) 4
Milanowski Łukasz (Media Tel Nowa Dęba) 4
Piętka Radosław (Wirex Będzin) 4
Przeniosło Maciej (Amplus FT Proszowice) 4
Taraszkowski Patryk (Wirex Będzin) 4
Cempa Michał (Red Boys Bochnia) 3
Chudy Marcin (J&A Hydralik Bochnia) 3
Frankowski Paweł (Smakosze Kraków) 3
Góra Dawid (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 3
Jarosz Tomasz (WSB Dąbrowa Górnicza) 3
Jurczak Grzegorz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 3
Jurczak Sławomir (Sklepy-S Krosno) 3
Kaczmarczyk Marcin (Widmat Bochnia) 3
Kiczyński Patryk (WSB Dąbrowa Górnicza) 3
Koszela Norbert (ŁST-Orlew Krosno) 3
Kusiak Arkadiusz (Dekarz Olender Sól) 3
Lada Michał (LAD-BUD Golemki) 3
Łukasik Artur (Dekarz Olender Sól) 3
Macek Robert (RKS CHUWDU Krosno) 3
Marut Tomasz (Widmat Bochnia) 3
Sikorski Dawid (PanoramaGSM Tarnów) 3
Skrzypek Sebastian (Dekarz Olender Sól) 3
Warzocha Tomasz (Media Tel Nowa Dęba) 3
Wojtas Tomasz (Góral Tryńcza) 3
Zając Krzysztof (Financity Kraków) 3
Baryczna Tomasz (Projekt Futsal Dębica) 2
Biały Wojciech (Vianor Krosno) 2
Bielawski Rafał (Wirex Będzin) 2
Brocki Sebastian (Tomy Więcpol Stobierna) 2
Brudek Wojciech (Polonia Rzeszów) 2
Buczek Jakub (Widmat Bochnia) 2
Burak Adrian (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 2
Cetnarski Jakub (Projekt Futsal Dębica) 2
Cieśla Tomasz (Red Boys Bochnia) 2
Domoń Marcin (Piekarnia Hartabus Sygneczów) 2
Górka Tomasz (Maximus Kraków) 2
Jankowski Filip (OPNET Opatów) 2
Jędryas Damian (Baster-Pol Rzeszów) 2
Juszczyk Jakub (WSB Dąbrowa Górnicza) 2
Kadłubkiewicz Artur (SPAR Rzeszów) 2
Kamiński Michał (OPNET Opatów) 2
Kawa Andrzej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 2
Klesiewicz Mateusz (F.H.U Gawlik Nowy Wiśnicz) 2
Kolasiński Tomasz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 2
Krużel Bartłomiej (PanoramaGSM Tarnów) 2
Maca Łukasz (Baster-Pol Rzeszów) 2
Nawrot Mariusz (Medicina Daniello Kraków) 2
Obierak Piotr (OPNET Opatów) 2
Oraczewski Patryk (Amplus FT Proszowice) 2
Pelczarski Antoni (Sklepy-S Krosno) 2
Pietluch Krzysztof (Góral Tryńcza) 2
Pituła Marcin (Financity Kraków) 2
Płonka Tomasz (TS Sokół Jasło) 2
Rząca Paweł (Voyager Łużna) 2
Serafin Kamil (RESACO Nowa Dęba) 2
Skarbek Krzysztof (Projekt Futsal Dębica) 2
Skowron Rafał (Wirex Będzin) 2
Szymański Krzysztof (Tomy Więcpol Stobierna) 2
Zygmunt Marcin (OPNET Opatów) 2
Augustyn Grzegorz (Smakosze Kraków) 1
Bać Leszek (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 1
Bazantkiewicz Rafał (OTI-Express Krosno) 1
Buda Tomasz (SKP Strażak PSP Rzeszów) 1
Bukalski Daniel (Medicina Daniello Kraków) 1
Dawidziak Marcin (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 1
Diektiarenko Tomasz (Media Tel Nowa Dęba) 1
Drewniak Piotr (Gingers Kraków) 1
Drożdż Konrad (Voyager Łużna) 1
Dudziak Andrzej (Media Tel Nowa Dęba) 1
Gałuszka Dawid (RKS CHUWDU Krosno) 1
Gefert Jacek (OTI-Express Krosno) 1
Gilski Marek (Smakosze Kraków) 1
Górka Cezary (Maximus Kraków) 1
Gruszka Marcin (PanoramaGSM Tarnów) 1
Grzesiak Paweł (Inter-Kam Kraków) 1
Guzik Wojciech (RKS CHUWDU Krosno) 1
Gwazdacz Dawid (Szok Tyczyn) 1
Haber Marek (Polonia Rzeszów) 1
Jaśkiewicz Michał (SPAR Rzeszów) 1
Jelonkiewicz Wojciech (Amplus FT Proszowice) 1
Jurczak Mateusz (Baster-Pol Rzeszów) 1
Jurek Krzysztof (Medicina Daniello Kraków) 1
Kaczmarczyk Mateusz (Widmat Bochnia) 1
Kaczmarczyk Michał (Widmat Bochnia) 1
Karpiński Dawid (WSB Dąbrowa Górnicza) 1
Karwowski Michael (Szok Tyczyn) 1
Kłeczek Sebastian (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 1
Korta Tomasz (Aquer Bochnia) 1
Krasny Marcin (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 1
Kukulski Piotr (Baster-Pol Rzeszów) 1
Kula Bogdan (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 1
Kurosz Grzegorz (Baster-Pol Rzeszów) 1
Kwaśny Kamil (Smakosze Kraków) 1
Lada Kamil (LAD-BUD Golemki) 1
Łażeński Rafał (Voyager Łużna) 1
Lech Maciej (Góral Tryńcza) 1
Leś Mariusz (Szok Tyczyn) 1
Lubaś Mateusz (RKS CHUWDU Krosno) 1
Martinek Krzysztof (Baster-Pol Rzeszów) 1
Marut Marcin (Red Boys Bochnia) 1
Micał Maciej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 1
Migas Janusz (J&A Hydralik Bochnia) 1
Mirek Krzysztof (Góral Tryńcza) 1
Mocha Krzysztof (SPAR Rzeszów) 1
Moszumanski Krzysztof (Inter-Kam Kraków) 1
Nawrocki Szymon (RKS CHUWDU Krosno) 1
Nizioł Maciej (Tomy Więcpol Stobierna) 1
Osiniak Jakub (SPAR Rzeszów) 1
Ostrowski Bartłomiej (Góral Tryńcza) 1
Pabis Bogdan (Voyager Łużna) 1
Pączek Dawid (BSF Bochnia) 1
Pierścionek Michał (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 1
Polak Klaudiusz (SPAR Rzeszów) 1
Porada Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 1
Powroźnik Piotr (Financity Kraków) 1
Pulak Mateusz (Widmat Bochnia) 1
Pulnar Łukasz (AFC Guzikówka Z.B.K Krosno) 1
Pyla Paweł (Smakosze Kraków) 1
Rajdek Grzegorz (TS Sokół Jasło) 1
Rybka Łukasz (J&A Hydralik Bochnia) 1
Rzeźnik Paweł (TS Sokół Jasło) 1
Sikorski Jakub (PanoramaGSM Tarnów) 1
Sikorski Michał (Projekt Futsal Dębica) 1
Sitek Dawid (Szok Tyczyn) 1
Skała Damian (Tomy Więcpol Stobierna) 1
Skubel Paweł (LAD-BUD Golemki) 1
Skwarczyński Damian (Gingers Kraków) 1
Stefaniak Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 1
Szewczyk Kamil (J&A Hydralik Bochnia) 1
Szurgociński Paweł (Media Tel Nowa Dęba) 1
Tesznar Dawid (SKP Strażak PSP Rzeszów) 1
Trawka Radosław (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 1
Urban Grzegorz (KS Emeryci Rzeszów) 1
Waliłko Jakub (F.H.U.P. Mik-Bud Rzeszów) 1
Wdowik Tomasz (WSB Dąbrowa Górnicza) 1
Wiśniewski Adrian (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 1
Wojnar Łukasz (ŁST-Orlew Krosno) 1
Wójtowicz Igor (Polonia Rzeszów) 1
Żabiński Adrian (Polonia Rzeszów) 1
Zagata Paweł (Red Boys Bochnia) 1
Zawartka Dominik (Amplus FT Proszowice) 1
Żywiec Marcin (Sklepy-S Krosno) 1

Przepisy gry futsal Zmiany w przepisach w 2014r.
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek